Başlangıç

Bu siteye girmeme sebep olan rahatsızlığım ve bu rahatsızlığımın giderilmesi için uğraşan sevgili kardeşim site kurucusuna sonsuz saygı ve selamlar olsun. Selamlar olsun kadim dostuma

Allah senden gani gani razı olsun söylemek isteyipte söyleyemediğim araştırıpta bulamadığım bir çok şeyi sevgili kardeşim site kurucusunun yıllarını vererek hazırladığı bu sitede bulabilmenin en derin mutluluğunu yaşamaktayım.

Bir çok obsesif kompulsif ve anksiyete rahatsızlığı olan takıntısı olup da benim gibi saatlerce takılıp kalan bir çok arkadaşa bu site yardımcı olacaktır. Benim öncelikle bu siteden ve yazılanlardan öğrendiğim başlıca çözüm takıntıyı takıntı haline getirmeden takıntılarımla yaşayabilmenin yolları oldu inşallah aynı sıkıntıyı yaşayan bir çok arkadaş ve dertdaşımla bu sitede değişik çözüm yolları bulabileceğimize inanıyorum.

Saygılarımla…

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez. Yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Comments

comments

Başlangıç” üzerine 3 yorum

  1. Yani hayal ettiğim bir şeyi gerçekleştirmişsiniz.Hayaller gerçek olsa derler ya insanlar.herkes yaşadığı psikolojik sıkıntıları başkasından saklar belli etmemeye çalışır ya işte ozaman sıkıntısı olan insanlar zannederlerki sadece ben hastayım diğerleri sağlıklı diye ve böylece kendini daha bi yalnız ve çaresiz hisseder. hep böyle yaşadım şimdiye kadar. sayenizde bu duygudan kurtuluyoruz Allah razı olsun.üstelik güzel önerileriniz de var. bilgilendirmeleriniz. tek eksiğimiz kaldı acil şifaya kavuşmak Rabbim bunu da nasip eder inşallah.

    1. Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyoruz. Sizin kıymetli yorumlarınız bizim vizyonumuza olan inancımızı daha da kuvvetlendiriyor. Sizlerin de tespit ettiği güzel mücadele yöntemleri varsa, tespitleriniz varsa mutlaka bekliyoruz. Bizlerin de sizlerden öğreneceği çok şey var.

  2. Sevgili kardeşim.
    Okul yıllarında tanışarak başlayan ortak bir hayat yolumuz vardı. Ancak hayatın bizde ortak kıldığı tek şey aynı sıralarda okumak, aynı kafelere gitmek, benzer şeylerden hoşlanmak veya ülkemizin sorunları hakkında benzer kaygılara düşmek değildi. Zor olan mesleğimizin tesiriyle zor olan hayatımızı daha da zorlaştıran obsesyon hastası olmamızdı. Türkiye’de konusunda öncü olacağını inandığım sitenin üçüncü yazarı olarak senin de onlarca yıllık ve aynı zamanda genetik olan hastalık tecrübelerinin ve yazılarının ülkemiz insanına çok şeyler katacağına inanıyorum. Güzel ülkemizin sıkıntı yaşayan insanlarına yardımcı olmaya hoşgeldin, sefalar getirdin.

Bir Cevap Yazın