Obsesif Takıntı .com’la Tasarruf Edin.

Anksiyete- obsesyon tedavisi çok uzun ve masraflı bir süreç. İnsanın sık sık doktora gitmesi, ilaç kullanması, ilaçlarının dozajını artırması, ilacını beğenmeyip başka ilaç kullanması, doktorunu beğenmeyip başka doktora gitmesi, doktorlardan çare bulamayacağı fikrine kapılıp yüzlerce ensürmanı bulunan alternatif tıp uygulamalarını denemesi, bir çok kitap satın alması, uzun yolculuklar yapması, dini/ mistik gücü olan insanlardan yardım umması ve bu iş için bayağı zaman ayırması gibi bir birini takip eden karmaşık bir süreç.

Tüm bunlar esnasında boşa harcanan zaman ve umutların yanı sıra inanılmaz bir maddi kaynak israfı söz konusu oluyor. Zira denediğim yöntemlerle bu gün parasıyla yaklaşık 10 milyarın üstünde bir sermayeyi hastalığın tedavisi için harcadığım kanaatindeyim.

Sitemizde düzenli olarak yayınlanacak makaleleri takip ederek sizler de bizlerin gittiği ve başarı elde edemediğimiz yolları tekrar kat etmek zorunda kalmayacaksınız. Ortalama 3-4 günde bir güncellenecek olan sitemizde takıntı hastalığı konusunda denenmiş yöntemler ve başarı derecelerini takip edebileceksiniz. Görüşmek umuduyla.

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez. Yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Comments

comments