Jinsei: Jinsei Kolye- Jinsei Life Power- Jinseipower: Panik Atak- Anksiyete- Stres- Migren

Jinsei: Jinsei Kolye- Jinsei Life Power- Jinseipower: Panik Atak- Anksiyete- Stres- Migren

Son zamanlarda sitemizdeki reklamlarda da sık çıktığı için tekrar merak ettim. Biraz araştırayım istedim. Bu jinsei kolye acaba bizim sorunumuza, anksiyetemize, panik atak hastalarının dertlerine, stresimize derman olur mu diye.

Bundan üç yıl önce hiç heves bile etmedim. Çünkü fiyatı çok pahalıydı. (türüne göre 200,250 ve 300 tl.) Bu fiyata alacağım şeyin boş çıkması ihtimali beni jinsei kolyeyi almaktan uzak tuttu.

Jinsei kolye nano teknoloji ile yapılmış bir eski çağ ilmine istinaden hazırlanmış yeni çağ icadı. Biliyorsunuz insanın etrafında bir aura alanı vardır. Bunun ismini şu an hatırlayamadığım bir fotoğraflama tekniği ile varlığını ispat ettiler. Zaten taşlar, bioenerji, akapunktur, reiki vs. bir çok şifa uygulamaları bu bioenerjik aura alanı tezi üzerine kurulmuştur.

Jinsei kolye, işte bu aura alanındaki bozukluklara kendi nano teknolojik yöntemiyle olumlu tesir ediyor ve bu alanları düzeltiyor iddiasında. Yani dışardaki alan bizim içimizi etkiliyebilir mi? demeyin. Dışardaki alan bedenimizdeki, içimizdeki olumsuzluğun bir sonucu. Yani aslında jinsei kolye bedenimizdeki olumsuzluklara etki ederek düzelmeyi auramızdan görebiliyoruz. Evet bence teori bu. Üreticiler böyle bir şey söylemese de.

Jinsei kolye, bir çok ünlü doktor (ender saraç gibi) tarafından tavsiye edilmiş bir cihazdır. Tanıdığımız pek çok ünlü (ajda pekkan, arda turan vs.) jinsei kolye kullanıyormuş.

İddiaya göre jinsei kolye;
eklem ağrılarına,
strese,
gerginlik- huzursuzluk- anksiyete ve endişe hallerine,
panik atağa,
migrene,
cep telefonunun zararlı etkilerine,
uyku düzensizliklerine,
yorgunluğa,
radyoaktif zararlı etkilere,

iyi geliyormuş.

Deneyen arkadaşlarım oldu. Yorumlar değişken, o yüzden buraya bağlayıcı bir ifade yazmak istemiyorum. İş yeri koşullarım benim böyle bir kolyeyi takmama müsade etmediğinden alıp da deneyemiyorum. Bazı açılardan biraz karizma bozucu olabilir diye düşünüyorum. Ama işe yarayabileceğini da tahmin ediyorum.

O yüzden kullanıcı yorumları tarzında bir yazı hazırlayarak ilgilenen arkadaşları buraya yorum yapmaya davet etmeye karar verdim. Deneyen arkadaş varsa aşağıya yorumlarını yazmaktan çekinmesin, bizi de değerli tecrübelerinden yoksun bırakmasın lütfen.
Ticari sitelerdeki kullanıcı yorumları hep biraz ticaret kokmuştur. Bazılarında bizzat site sahibi tarafından yorumlar yapılmıştır malum.

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez. Yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Comments

comments

Jinsei: Jinsei Kolye- Jinsei Life Power- Jinseipower: Panik Atak- Anksiyete- Stres- Migren” üzerine 2 yorum

  1. arkadaşımın migrenini geçirdi, başkasınada tavsiye etti arkadaşım, onunda migrenini geçirdi bende inanamadım, şahit olduğum için inandım artık.

Bir Cevap Yazın