Takıntılı Bir Günde Hayata Merhaba Diyebilmek.

İnsanın canını acıdığı, beyninin daraldığı dakikalarda bazen uyguladığım takıntılarımı hafiflettiğini düşündüğüm bir yöntem vardır.

Yeni bir takıntının başladığı anda artık insanın dokunmuyor, görmüyor ve hissetmiyor. Bunu hafifletmek için kendinimi gökyüzüne doğru çıkartırım bazen, gökyüzünden yeryüzünde yaşayan küçücük binlerce insanın kendi dar dünyalarında kendilerince çok önemli sorunlarıyla yaşadıklarını görürüm.

Bu anda şunu fark ederim ki biz ve sorunlarımız çok önemsiz şeylerdir aslında. Yeryüzüne kendimi indirdiğim de şöyle gönülden bir merhaba derim.Bu da zaman zaman uyguladığım bir anksiyete- obsesyon hafifletme yöntemidir. Tüm yöntemler gibi geçirmez ama iyi gelir.

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez. Yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Comments

comments

Takıntılı Bir Günde Hayata Merhaba Diyebilmek.” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın