Şu An Bir Takıntım Var! Ne Yapmalıyım?

Evet şu an bir takıntım var.Hayatımdaki onlarca sorunun tam ortasına oturmuş, bütün gündemin yoğunluğuna rağmen buna hiçe sayarak hayatıma bir anda girmiş. Bir takıntım var.

Hayatı daha derinden hissetmek isterken, çocuğumu kucağıma alıp saçının telini hissetmek isterken, bir takıntım var ve takıntımdan başka hiç bir şey düşünemiyorum. Beynimin içinde daralmalar yaşanıyor. Dünyadaki onbinlerce çaresiz obsesifin arasına bir kere daha katılıyorum.

Acaba bugün içtiğim fazla çaydan mı oldu bu takıntım. Yoksa zorlaşan hayat koşullarıma bir tepki olarak mı bu oldu?
Takıntımı gidermek için bir kaç denemem oldu. İnsanlara çaktırmadan kompulsiyonlar yaptım. Ama istediğim neticeyi elde edemedim. Kafam dolu olduğu için insanların ne dediğini anlayamadım bile.

Acaba takıntıma sebep olan şeyin aynısını başka bir yerde mi yapsam. Bu şekilde kurtulmuştum önceleri.
Ah bu sinirlerimin, kimyamın bana yaptığı oyun. Zor hayatı daha da zorlaştırıyor.

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez. Yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.