Psikiyatrist Tavsiyesi

Arayıp duruyoruz iyi bir psikiyatrist var mı diye?

Ben de çok aradım. Tam içime sineni bulamadım. Biliyorum sizlerden bazıları çok iyi psikiyatristlerle çalıştınız. En azından okb konusunda ona güvendiniz ve tedavinizde mesafe kat ettiniz. Böyle psikiyatristler tanıyorsanız bu sayfanın yorum kısmına yazın lütfen.

Başka okbliler, depresyon hastaları, anksiyete bozukluğu yaşayanlar obsesyon hastaları da istifade etsin.

Reklam vermek istiyen psikiyatrist olursa kendini tavsiye etmesin lütfen anlarsam hemen çıkartırım. Bize mail ile başvursun bu sayfada ve arzu ettiği sayfalarda adını reklam olarak çıkartalım.

Yasal Uyarı: Doktora reçete ettirmeden ve doktordan kullanım özelliklerini öğrenmeden ilaç kullanmayınız. Bitkisel ilaçları tıbbi ilaçlarla kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Yukarıda ve bu sitede yer alan bilgiler site yöneticisinin ve ziyaretçilerin sadece şahsi tecrübeleri ve kendi fikirleridir. Bilimsel olarak ispatlanmamışlardır. Burada yer alan bilgiler hatalı, güncelliğini yitirmiş olabilir. Size uygun gelen bilgileri psikiyatristinize/ psikologunuza- doktorunuza danışmadan uygulamayınız. Okuyucularımızın bu siteden öğrendiklerinizi uygulamalarından kaynaklı ve bu sitede yer alan bilgilerden kaynaklı sorunlarda yasal sorumluluk kabul edilmez.

Tüm kadın aksesuar fırsatları için tıklayın !

Psikiyatrist Tavsiyesi” üzerine 12 yorum

  1. Youtube da ” İzzet güllü okb ” diye aratın telkin tedavisiyle iyileştiriyor.Ben kurtuldum sizlerde kurtulun.Kendisi çok iyi bir psikologdur.

  2. Merhabalar benim psikiyatristim bana okb tedavisinin sadece ilaçla olamayacağını bana ispatladı çünkü kullanmadığım ilaç kalmadı. ilacımı kesmedi ama 3 ayda yaptığı terapi ile çok yol katettim eşimle ayrılma noktasına gelmiştim, evliliğimi sürdürüyorum ve dahası bir işim var artık Allah ondan razı olsun kesinlikle tavsiye ediyorum. Doktorumun adı Mehmet Mert Koryürek

  3. harbiden bi akıllı siz misiniz insanların zaaflarından faydalanıyorsunuz. bimere mail attım. google adsense hesabınızın iptali için de sayfanızdaki reklamların tıklanmasını isteyen bloglar açacağım.

    1. Kemal sayar hocaya çok büyük ümitler ile gittim odasına girdim masa üstünde yer fıstığı bir eliyle ondan yiyor diğer eliyle önceden asistanının benimle ilgili doldurduğu kağıdı okuyor merhaba merhaba sadece ben anlattım o dinledi hiçbir müdahale ve içgörü katmadı sonunda ben okb den anlamıyorum deyip yine aynı birimde çalışan ismini hatırlamadığım bir bayan psikologdan bir daha gelmeden ondan 1-2 seans terapi alıp öyle gel dedi burası bütün hayallerimin yıkıldığı noktaydı oysa ne ümitler ile gitmiştim ona,yarım saatlik tek taraflı görüşmeden sonra bana anafranil ve xanax reçete etti bu ilaçları kullanıp 2 seans daha gittim biraz olayların üzerine gitme cesareti elde ettim hakkını yemeyeyim ama okb de düşünceler geçmiyor sadece ilaçla’da olmuyor işin en kötü tarafı anafranili bıraktım ve bende kalp ritim bozukluğu denen illet başladı şimdi hayatım kabus..şunu anladım hayatımda şimdiye kadar 7-8 psikiyatra gittim ama en büyük hayal kırıklığım bu oldu ağzından cımbızla iki kelime almak ne mümkündü..

  4. Benim oğlum okb hastası 3sınfda başladı. Ve pr.mucahit Öztürk tanı koydu.5 yıl oldu.osman abalı ve en sonunda ender Karaca ile devam ediyoruz.umarım bir gün biter.kesinbir tedavisini bulurlar. Ilaçlar rahatlatsada düşünceler değişmiyor.Bende annesi olarak bir yerden sonra yardımcı olamadığımı hissediyorum.hasta olanlara acil şifalar diliyorum

  5. Ben 2 yıldır anafranil ve lustral kullanıyordum fakat okbmin yüzde 35-40ı düzeldi. Lustrali faverinle değiştik ama aklım cymbaltada kaldı. Doktorum balıklı rumdan günay bey. çok modern bir ilaç olmalı diye düşünüyorum. Yalnız bi sıkıntı var o da anafranille kullanılamıyormuş, kalp yaparmış. Anafranili de bırakmaya korkuyorum.
    2 sene evvel burayı okusaydım doktorumla konuşur anafranil yerine cymbaltayla başlardım antidepresan dünyasına. Anafranil çok eski çünkü…

Bir Cevap Yazın